محمد-ترک

درباره محمد ترک

خوشحالم که اینجایی، چون قراره یاد بگیری چطور توانایی های خودت رو نمایش بدی تا طرفداران خودت رو بسازی.

کاره من دقیقا چیه؟

من محمد ترک هستم، مشاور و سخنران تولید محتوا، تخصص اصلی من، آموزش روش هاییست که می تونی با استفاده از اون، خدمات و محصولات خودت رو به صورت آنلاین به فروش برسونی. مشتریان من افرادی هستند که در یک زمینه تخصص دارند، مدرس یا مربی هستند و یا از طریق فروش خدمات خود درآمد کسب می کنند. این افراد عموما جز بلاگرها، مدرسان، پزشکان، آرایشگرها و سایر افراد متخصص می شوند.

 

اشتیاق و علاقه من 

اشتیاق من باعث شده همه ی وقتم رو صرف پیدا کردن روش هایی کنم که می تونه برای افراد متخصص یک منبع درآمد عالی بسازه، اونهم از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی. برای همین، خودم رو همیشه یک یادگیرنده می دونم که تجربیاتش رو با افراد متخصص به اشتراک میزاره. علاقه زیاد من به این موضوع باعث شد تا مدرک digital marketing رو از آکادمی google منچستر بگیرم و برای اینکه آموخته هایم در زمینه شبکه های اجتماعی رو به روز کنم، مدرک social media marketing  خودم رو از آکادمی ایمارکتینگ دانمارک اخذ کنم.

 

خدمات من برای شما

هر مهارت یا تخصصی به یک سیستم نیاز داره تا به درآمد تبدیل بشه، سیستم یک طرح قدم به قدم هست که به شما میگه دقیقا از کجا شروع کنید  و چه کارهایی رو در دنباله هم انجام بدید تا در نهایت به یک نتیجه برسید. تلاش من برای پیدا کردن این سیستم موجب شد دوره ای به اسم ویلاگر طراحی کنم که در آن به افراد متخصص آموزش می دهم چگونه با ساخت ویدیو و صحبت کردن جلوی دوربین، طرفداران جدید پیدا کنند و در دنباله ی آن مشتریان جدید برای خود بسازند.