سیستم مدیریت آموزشی

راحت‌ترین و درعین‌حال کامل‌ترین، شیوه‌ی آموزشی در سال‌های اخیر، آموزش‌های آنلاین است. چراکه شما می‌توانید بر اساس نیاز خود، دوره‌های موردنظر را انتخاب کنید و بلافاصله مهارتی که می‌خواهید را فرابگیرید.

در این شیوه‌ی آموزشی، نیازی نیست وقت زیادی صرف رفت‌وآمد و شرکت در کلاس‌های حضوری نمایید، درنتیجه باصرفه جویی در این زمان می‌توانید وقت بیشتری روی تمرین بگذارید تا سریع‌تر پیشرفت کنید. علاوه بر این می‌توانید ساعت آموزش را متناسب با برنامه‌ی خودتنظیم کنید، به‌گونه‌ای که تداخلی در کارهای دیگر شما پیش نیاید. هم‌چنین می‌توانید به‌صورت موردی آموزش‌ها را انتخاب کنید و لازم نیست برای چیزی که نیازی ندارید یاد بگیرید، پولی پرداخت کنید.

 

ثبت نام

امکان مشاهده فیلم ها در همه جا

صفحات وب‌سایت ما به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند تا شما بتوانید درگوشی همراه خود نیز، فیلم‌های آموزشی را مشاهده کرده و یا از محتوای سایت برخوردار شوید. هدف از این کار تأمین راحتی و سادگی بیشتر برای شما کاربران عزیز بوده است

 

ثبت نام

صفحه پروفایل

شما می‌توانید در وب‌سایت ما، با کامل نمودن یک فرم خیلی کوتاه، در کمتر از چند ثانیه عضو شوید

شما می توانید برای خود یک پروفایل حرفه‌ای بسازید تا به‌سادگی بتوانید دوره‌های ثبت‌نامی خود را مدیریت کنید و هم‌چنین دسترسی سریعی به دوره‌های دلخواه خود داشته باشید.

هم چنین می توانید به دوره ها امتیاز دهید و نظرات خود را درباره ی دوره ها اعلام کنید. ما نیز با علاقه و اشتیاق فراوان، از نظرات شما کاربران محترم استقبال می کنیم.

 

ثبت نام

مدیریت نمایش آنلاین دوره ها

بعدازاینکه شما در دوره‌های موردعلاقه‌ی خود ثبت‌نام نمودید، بلافاصله می‌توانید به درس‌های این دوره، دسترسی داشته باشید

هم چنین می توانید تمامی درس های موجود در یک دوره را دانلود نموده تا بتوانید به‌صورت آفلاین و بدون دسترسی به اینترنت، آموزش ها را مشاهده کنید. علاوه بر این، در هر درس، فایل‌هایی که برای اجرای پروژه نیاز است نیز، ضمیمه‌ درس مورد نظر شده است.

.

ثبت نام

درباره آکادمی محمد ترک

ما هر روز ، تکنیک‌ها و ترفندهای جدیدی که سبب می‌شود طراحی و رندرهای شما، واقعی‌تر شود و جاذبه‌ی هنری پیدا کند، را بررسی می‌کنیم و آن‌ها در قالب فیلم، متن و دوره‌های آموزشی در اختیار شما قرار می‌دهیم. علاوه بر این، راجع به روش هایی که می توانید از این راه کسب درآمد کنید را نیز در اختیار شما قرار می دهیم.با یادگیری این تکنیک‌ها و استفاده از آن‌ها در پروژه‌های خود، به‌سرعت می‌توانید طرفداران زیادی پیدا کنید، افرادی که علاقه‌مند هستند تا شما پروژه‌هایشان را انجام دهید و کارهای شمارا دنبال کنند.

 

چرا آموزش های محمد ترک ؟

  • دسترسی سریع به آموزش ها
  • تضمین 1 ماهه برای همه ی دوره ها
  • قیمت های معقول برای هر دوره
  • پشتیبانی به صورت اختصاصی برای هر نفر
  • سازگار با صفحه موبایل

از گوشته کنار وبلاگ

vahid ahmadi zbrush

گفتگو با تاپ آرتیست ها _ وحید احمدی

گفتگو با تاپ آرتیست ها _ وحید احمدی کمی درباره ی خودت و تخصصت به ما بگو و اینکه تاکنون با چه شرکت هایی همکاری داشتی؟ وحید احمدی هستم و در حال حاضر به عنوان character artist یا مدلساز کارکترهای سه بعدی ، مشغول به فعالیتم. نرم افزار تخصصی من zbrush هست و تاکنون با […]