پرسش و پاسخ

چگونه می‌توانم در دوره‌ها ثبت‌نام کنم؟

برای این کار، کافی است دوره موردنظر را انتخاب کنید و در صفحه بازشده بر روی دکمه‌ی ثبت‌نام کلیک کنید و مراحل سفارش را تا پایان دنبال کرده و سپس وارد دوره موردنظر شوید. حال با کلیک روی آیکن می‌توانید فیلم مربوط به هر درس را دانلود نمایید

بعد از ثبت‌نام در دوره‌ها، چگونه از پشتیبانی استفاده کنم؟

کافی است از طریق شماره تلگرام پشتیبان، به ما وصل شده و سؤالات خود را مطرح کنید تا در سریع‌ترین زمان، به شما پاسخ دهیم. علاوه بر این، شما می‌توانید از طریق فرمی که در همین صفحه قرار دارد، سؤالات خود را نوشته و برای ما ارسال کنید. ما هرروز و هر دقیقه پیام‌های دریافتی را چک می‌کنیم و پاسخ شمارا بلافاصله خواهیم داد.

آیا در سایت، دوره‌های رایگان نیز وجود دارد؟

بله ما برای اینکه بتوانیم افراد بیشتری را از آموزش‌های خود برخوردار نماییم و همین‌طور آن‌ها را با شیوه‌ی تدریس خود آشنا کنیم، دوره‌هایی را به‌صورت رایگان در سایت قرار داده‌ایم؛ که شما می‌توانید آن‌ها را بدون هیچ پرداختی دانلود نمایید.

نحوه ی پرداخت به چه صورت است

شما پس از کلیک روی ثبت نام دوره ، به صفحه ی پرداخت هدایت می شوید ، که می توانید با پر کردن فقط 3 فیلد، خرید خود را انجام دهید . دقت داشته باشید که پرداخت از طریق درگاه امن زرین پال صورت می گیرد، بنابراین هیچ نگرانی در مورد عدم پرداخت صحیح نخواهید داشت…جهت مشاهده تاییدیه کافیست روی لوگوی زیر کلیک کنید:


……………………………………………………………………………………………………

منم سوال دارم ...

شماره پشتیبانی

بخش پشتیبانی : 09186209804 بهنام سلیمانی

بخش مدیریت: 09185252334 محمد ترک

شماره تماس دفتر : 32217164-086